Firma LUTMAXX specjalizuje się w pokazach oświetleniowych w technologii LED, wykonuje czasowe oraz stałe iluminacje obiektów architektonicznych, zabytkowych, sakralnych, przyrodniczych i inżynieryjnych.

Specjalizujemy się również w wykonywaniu pokazów oraz kreowaniu klimatu światłem podczas konferencji, eventów i imprez.

Mamy doświadczenie w wykonywaniu czasowych instalacji oświetleniowych, podczas festiwali, dni miast, festynów, imprez zamkniętych, dożynek itd.

Doradzamy pod względem technicznym przy doborze opraw oświetleniowych w zakresie oświetlenia i iluminacji. Doradzimy również w każdym zagadnieniu dotyczącym światła.

Od roku 2011 podjęliśmy ścisłą współpracę z Kołem Naukowym RESTART PWSZ w Nysie oraz Pracownią Architektoniczną Qbik s.c. z Zabrza w dziedzinie Mappingu 3d na obiektach architektonicznych. Metoda projekcji ruchomego obrazu na elewacjach obiektów pozwala na stworzenie niepowtarzalnych widowisk plenerowych o charakterze dostosowanym do czasu i miejsca prezentacji. Nocna sceneria, tajemnicze obrazy, możliwość „deformacji” obiektów i ich zupełnie odmienny wygląd stwarzają warunki do zorganizowania niezwykle atrakcyjnych przedstawień typu światło – dźwięk.

Od dnia 11.06.2012 firma LUTMAXX jest też członkiem Polskiego Komitetu Oświetleniowego.

Od dnia 10.04.2013 nawiązaliśmy współpracę z firmą – VITOM Light & Energy, której misją jest szerzenie wiedzy i edukacji w zakresie dobrej jakości światła, popartej wieloletnim doświadczeniem i działaniami w branży oświetlenia. Nawiązując współpracę mamy nadzieję na wzajemny rozwój naszych firm na coraz bardziej wymagającym rynku oświetlenia oraz obopólne wsparcie w podejmowaniu się realizacji najbardziej skomplikowanych i zaawansowanych technologicznie projektów systemów oświetleniowych.

Jako firma LUTMAXX proponujemy realizację projektów na wysokim poziomie artystycznym. Naszymi konsultantami są architekci, pracownicy Akademii Sztuk Pięknych z Wrocławia i Instytutu Sztuki z Uniwersytetu Opolskiego.

W ofercie mamy ponadto usługi transportowe.